Utwórz konto lub zaloguj się:
    
polishRussianEnglishDeutsch
mój koszyk : ilość: 0  |  wartość: 0,00 zł
 
 
Opinie o sklepiedystrybucja
Biuro Serwis
 
okladka577.jpg

Q-Box .nowość !!!
STOŁY KONFERENCYJNE


System mebli konferencyjnych, które można dostosować do każdego pomieszczenia. W ofercie można znaleźć małe stoły konferencyjne dla kilku osób oraz konstrukcje modułowe, pozwalające aranżować przestrzeń sal konferencyjnych w dowolny sposób. uzupełnieniem oferty są eleganckie i funkcjonalne kanały kablowe i przelotki.
Istnieje możliwość składania indywidualnych zamówień. Chętnie podejmiemy się realizacji nawet najbardziej nietypowych i wymagających zleceń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Białymstoku lub dokonania zamówienia on-line za pośrednictwem zamieszczonego na niniejszej stronie formularza. Dzięki nam Państwa gabinety, sale konferencyjne i biura będą się doskonale prezentować a Wy będziecie mogli pracować w wyjątkowo komfortowych warunkach. Zachęcamy do poznania szczegółów zaprezentowanej oferty. Jesteśmy przekonani, że jest ona na tyle atrakcyjna, że każdy z Państwa znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy serdecznie na korzystne zakupy!
Jeśli potrzebujecie Państwo któregoś z elementów w wymiarach innych niż podane, zrealizujemy takie zamówienie po uzgodnieniu z nami szczegółów.sortuj wg ceny: rosnąco | malejąco
8740,00 zł/ netto>>>
 
4636,00 zł/ netto>>>
 
1948,00 zł/ netto>>>
1689,00 zł/ netto>>>
 
1241,00 zł/ netto>>>
 
738,00 zł/ netto>>>
340,00 zł/ netto>>>
 
Pokazano od 1 do 7 (z 7 produktów) Lista wyników:  1